11.12.2016 07:40

Mikulášský turnaj 2016 .. 2.místo vybojoval Tomáš Vokoun

V sobotu 10.12.2016 se v jídelně 5.základní školy ve Žďáře nad Sázavou uskutečnil 2.turnaj Ligy Vysočiny mládeže.

Vítězem skupiny starších se stal Petr Brož z ŠK Světlá nad Sázavou ( 6 bodů ze 7 partií ). Druhé místo celkově a vítězství ve své kategorii H12 získal domácí hráč Tomáš Vokoun ( také 6 bodů ). Třetí byl Ondřej Dejmal ze Světlé n.S. ( taktéž 6 bodů ).

Další umístění žďárských šachistů a šachistek:

6.místo Petr Zelenka (5 bodů), 13.místo Patrik Rosecký (4,5 b.), 14.místo Vojtěch Kolátor (4,5 b.), 19.místo Ondřej Houdek (4 b.), 23.místo Jakub Krob (4 b.), 24.místo Vít Vinopal (4 b.), 27.místo Barbora Houdková (3,5 b.), 37.místo Ondřej Pálka (3 b.), 42.místo Filip Ležal (3 b.), 44.místo Petr Sklář (2,5 b.) a 46.místo Martin Mach (2b.).

Celkové pořadí je možné shlédnout na stránkách .. chess-results.com/tnr253270.aspx?lan=5&art=1&wi=821

Ve skupině mladších žáků zvítězil Robert Jun z Chotěboře ( 8,5 bodu z 9 partií ). Skvělé 6.místo obsadil domácí  Pavel Doležal ( se 6 body ). Další umístění šachových nadějí z ŠK Active Žďár: 11.místo Michal Milichovsky (5,5 b.), 19.místo Novak Jaroslav (5 b.) a 32.místo Novák Antonín (3,5 b.).

Celkové pořadí  na stránkách .. chess-results.com/tnr253271.aspx?lan=5&art=1&wi=821

Celkové výsledky po 2.turnaji LVM ke stažení  .. LigaVysociny2016-2017 celkové poř..xls (297 kB)

Dva oddělené turnaje, každý se svým vlastním tempem hry, vyžadoval sehraný tým u počítače:

Bez problémů to zvládli - zleva Martin Fousek, Honza Fousek a Martin Kovanda.

Nadílka od pravého Mikuláše:

Celkem se turnaje zúčastnilo 97 šachistů a šachistek  .. pohled do hracího sálu ..