Soutěže družstev - sezóna 2019-20

A družstvo .. 2.liga "D"

A družstvo .. 2.liga "D"

Výsledkový servis na stránkách ŠSČR ..  www.chess.cz/soutez/2420/

 

Žďár n. S. "A" .. sestava FIDE Nár.
1. Večeřa Pavel  .. kapitán 2151 2114
2. Vašut Karel 2143 2122
3. Bukáček Lubomír 2124 2120
4. Fišar Josef 2063 2070
5. Celý Jaroslav 2024 2013
6. Siebenbürger Vlastimil ..zást.kap. 1945 1974
7. Svoboda Ivo 1949 1946
8. Sýkora Milan 1895 1870
9. Hámorník Jozef 2054   -
10. Pavliš Jaromír 1880 1868
11. Hájek Radovan 1902 1901
12. Bílek Roman 1822 1864
13. Petr Luboš 1822 1820
14. Kořínková Eva 1797 1801
15. Obůrka Vladislav 1790 1799
16. Straka Miloslav 1712 1729
17. Vokoun Tomáš 1637 1557
18.     
19.    
20.    

 

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 13.10.2019 ŠK Lípa - Žďár A 4,5 : 3,5
2. 3.11.2019 Žďár A - ŠK Vysoké Mýto 1 : 7
3. 17.11.2019 TJ CHS Chotěboř - Žďár A 5,5 : 2,5
4. 1.12.2019 Žďár A - Rapid Pardubice 4,5 : 3,5
5. 15.12.2019 TJ ŠO Chrudim - Žďár A 4,5 : 3,5
6. 12.1.2020 Žďár A - TJ Štefanydes Polička 2,5 : 5,5
7. 26.1.2020 2222 ŠK Polabiny C - Žďár A 4,5 : 3,5
8. 9.2.2020 Žďár A - TJ Lanškroun 5 : 3
9. 23.2.2020 TJ Slavia Hradec Králové - Žďár A 4,5 : 3,5
10. 15.3.2020 ŠK 1921 Zábřeh - Žďár A  
11. 29.3.2020 Žďár A - Sněžka TJ Náchod  

 

Více

—————

B družstvo .. Krajský přebor Vysočina

B družstvo .. Krajský přebor Vysočina

 

 

Žďár n. S. "B" .. sestava FIDE Nár.
1. Celý Jaroslav 2024 2013
2. Svoboda Ivo 1949 1946
3. Sýkora Milan 1895 1870
4. Kořínková Eva 1797 1801
5. Vokoun Tomáš 1637 1557
6. Petr Luboš .. kapitán 1822 1820
7. Obůrka Vladislav 1790 1799
8. Bukáček Lubomír 1647 1626
9. Kulhánek Jaromír - 1672
10. Radvanovský Petr - 1655
11. Kříž Daniel 1558 1577
12. Kodys Stanislav 1617 1696
13. Petlach Zdeněk 1778 1821
14. Nadrchal Petr - 1813
15. Straka Miloslav 1712 1729
16. Fišar Josef 1699 1691
17. Černý Stanislav - 1521
18. Zelenka Petr 1396 1367
19. Kolátor Vojtěch 1222 1339
20. Sem Petr 1416 1375

 

 

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 20.10.2019 Žďár B - Světlá n.S. A 3 : 5
2. 10.11.2019 Velké Meziříčí - Žďár B 2,5 : 5,5
3. 24.11.2019 Žďár B - Havlíčkův Brod A 2,5 : 5,5
4. 8.12.2019 Žďár B - Gambit Jihlava A 3,5 : 4,5
5. 5.1.2020 Spartak Pelhřimov A - Žďár B 3,5 : 4,5
6. 19.1.2020 Žďár B - Náměšť n.Osl. 0,5 : 7,5
7. 2.2.2020 Caissa Třebíč A - Žďár B 5,5 : 2,5
8. 16.2.2020 Žďár B - Jiskra Humpolec A 2,5 : 5,5
9. 1.3.2020 Gambit Jihlava B - Žďár B  

 

 

Více

—————

C družstvo .. Krajská soutěž Vysočina

 

Reportáž z  .kola ..  

Žďár n. S. "C" .. sestava Nár. ELO
1. Kořínková Eva 1801
2. Vokoun Tomáš 1557
3. Kodys Stanislav 1696
4. Fišar Josef 1691
5. Pelikán Petr 1593
6. Kulhánek Jaromír 1672
7. Kuda Pavel .. kapitán 1477
8. Černý Stanislav 1521
9. Kříž Daniel 1577
10. Smejkal Mojmír 1604
11. Mička Josef  1435
12. Zelenka Petr 1367
13. Fousek Martin 1439
14. Rosecký Patrik 1399
15. Kolátor Vojtěch 1339
16. Sem Petr 1375
17. Velín Aleš
1306
18. Zelenka Adam 1185
19. Krob Jakub 1343
20. Vinopal Vít 1139

 

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 13.10.2019 Žďár C - Světlá n.Sáz. B 1 : 7
2. 3.11.2019 Spartak Pelhřimov B - Žďár C 4,5 : 3,5
3. 17.11.2019 Žďár C - Havlíčkův Brod B 2 : 6
4. 1.12.2019 Velká Bíteš - Žďár C 6,5 : 1,5
5. 15.12.2019 Žďár C - Gambit Jihlava D 4,5 : 3,5
6. 12.1.2020 Jiskra Humpolec B - Žďár C  4 : 4
7. 26.1.2020 Žďár C - Caissa Třebíč B 3,5 : 4,5
8. 9.2.2020 SŠK Cejle - Žďár C  5,5 : 2,5
9. 23.2.2020 Žďár C - Gambit Jihlava C 4 : 4

 

Více

—————

D družstvo .. Regionální soutěž Vysočina

D družstvo .. Regionální soutěž Vysočina

 

 

Žďár n. S. "D" .. sestava Elo
1. Zelenka Petr 1367
2. Kolátor Vojtěch 1339
3. Rosecký Patrik 1399
4. Krob Jakub 1343
5. Zelenka Adam 1185
6. Fišar Josef st.  .. kapitán 1691
7. Mička Josef 1435
8. Sem Petr 1375
9. Velín Aleš 1306
10. Vinopal Vít 1139
11. Ležal Filip 1021
12. Doležal Pavel 1073
13. Zástěra Josef 1074
14.   
15.   
16.   
17.   

 

1.kolo .. 

 

 

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 20.10.2019 Caissa Třebíč C - Žďár D  1 : 4
2. 10.11.2019 Náměšť n. Osl. B - Žďár D 3 : 2
3. 24.11.2019 Žďár D - Sokol Jámy 1 : 4
4. 8.12.2019 Sokol Oudoleň - Žďár D  3,5 : 1,5
5. 5.1.2020 Žďár D - Bystřice n. P. 2 : 3
6. 19.1.2020 Žďár D - Caissa Třebíč C 1,5 : 3,5
7. 2.2.2020 Žďár D - Námešť n. Osl. 2 : 3
8. 16.2.2020 Sokol Jámy - Žďár D 5 : 0
9. 1.3.2020 Žďár D - Sokol Oudoleň  
10. 22.3.2020 Bystřice n. P. - Žďár D  

 

Více

—————


Články

09.06.2014 19:26

KP Vysočiny mládeže do 16 let v Havlíčkově Brodě

KŠCTMV ( Krajské šachové centrum talentované mládeže...

Celý článek

—————

20.05.2013 04:22

Liga Vysočiny mládeže 2012 - 2013 .. 9.turnaj v H.Brodě

Poslední, 9.turnaj Ligy Vysočiny mládeže 2012-2013 hostil...

Celý článek

—————

Všechny články

—————