Soutěže družstev - sezóna 2017-2018

A družstvo .. 2.liga D

A družstvo .. 2.liga D

Vše viz .. www.chess.cz/soutez/2019/

 

Žďár n. S. "A" .. sestava FIDE Nár.
1. Večeřa Pavel    ...   kapitán 2136 2138
2. Hámorník Jozef 2112  
3. Bukáček Lubomír ml. 2087 2092
4. Fišar Josef ml. 2076 2071
5. Siebenbürger Vlastimil 2059 2048
6. Vašut Karel 2100 2089
7. Celý Jaroslav 2015 2005
8. Svoboda Ivo 1949 1937
9. Krčil Aleš 2104 2092
10. Hájek Radovan 1894 1898
11. Pavliš Jaromír 1879 1877
12. Kořínková Eva 1844 1883
13. Bílek Roman 1830 1872
14. Obůrka Vladislav 1808 1783
15. Jelínek Pavel 1768 1823
16. Straka Miloslav 1698 1747
17. Kodys Stanislav   1719
18. Bukáček Lubomír st. 1690 1664
19.    
20.    

 

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 15.10.2017 Vysoké Mýto - Žďár A 5,5 : 2,5
2. 5.11.2017 Žďár A - Eurobit Pardubice 4,5 : 3,5
3. 19.11.2017 Dalešice - Žďár A 5 : 3
4. 3.12.2017 Žďár A - 2222 Polabiny C 3 : 5
5. 17.12.2017 Polička - Žďár A 4 : 4
6. 4.1.2018 Žďár A - Sněžka Náchod 5,5 : 2,5
7. 28.1.2018 Hradec Králové B - Žďár A 4 : 4
8. 11.2.2018 Žďár A - ŠK Lípa 3 : 5
9. 25.2.2018 Velké Losiny - Žďár A 4,5 : 3,5
10. 18.3.2018 Chotěboř - Žďár A 6 : 2
11. 8.4.2018 Žďár A - Náměšť n.Osl. 5,5 : 2,5

 

 

Více

—————

B družstvo .. Krajský přebor Vysočina

 

Sestava, výsledky jednotlivých zápasů a celkové pořadí .. viz stránky

www.chess.cz/souteze/kraj-21/rocnik-2017/

 

P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1 ŠK Caissa Třebíč B   7 4 2 1 14 37.0 28
2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A   7 4 2 1 14 35.0 26
3 Spartak Velké Meziříčí   7 4 1 2 13 32.0 23
4 TJ Žďár nad Sázavou B   7 2 4 1 10 28.0 16
5 Gambit Jihlava B   7 3 0 4 9 21.5 10
6 ŠK Světlá nad Sázavou A   7 2 2 3 8 26.5 13
7 TJ Jiskra Humpolec A   7 1 4 2 7 27.0 19
8 TJ Spartak Pelhřimov A   7 0 1 6 1 17.0 7
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

 

 

Více

—————

C družstvo .. Krajská soutěž Vysočina

 

 

Sestava, výsledky jednotlivých zápasů a celkové pořadí .. viz stránky

www.chess.cz/soutez/2082/

 

P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1 TJ Jiskra Humpolec B   9 8 0 1 24 48.0 41
2 ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B   9 7 0 2 21 48.5 39
3 SŠK Cejle   9 6 2 1 20 40.5 23
4 TJ Spartak Velká Bíteš   9 5 1 3 16 41.0 27
5 ŠK Světlá nad Sázavou B   9 4 0 5 12 34.5 23
6 ŠK Caissa Třebíč C   9 4 0 5 12 33.5 24
7 Gambit Jihlava C   9 3 0 6 9 32.5 24
8 Gambit Jihlava D   9 2 1 6 7 27.5 15
9 TJ Žďár nad Sázavou z.s.C   9 2 0 7 6 28.0 19
10 Spartak Pelhřimov B   9 2 0 7 6 26.0 15
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

 

Více

—————

D družstvo .. Regionální soutěž Vysočina Východ

 

Sestava, výsledky jednotlivých zápasů a celkové pořadí .. viz stránky

www.chess.cz/soutez/2083/

 

P Družstvo HS Z + = - B Sk V
1 TJ Sokol Nové Veselí   10 8 0 2 24 33.0 24
2 TJ Žďár nad Sázavou D   10 7 1 2 22 28.5 21
3 TJ Sokol Jámy   10 6 1 3 19 32.5 27
4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem   10 6 0 4 18 32.0 25
5 Gambit Jihlava F   10 1 1 8 4 13.0 9
6 ZŠ O.Březiny Jihlava   10 0 1 9 1 11.0 8
P Družstvo HS Z + = - B Sk V

 

Více

—————


Články

09.06.2014 19:26

KP Vysočiny mládeže do 16 let v Havlíčkově Brodě

KŠCTMV ( Krajské šachové centrum talentované mládeže...

Celý článek

—————

20.05.2013 04:22

Liga Vysočiny mládeže 2012 - 2013 .. 9.turnaj v H.Brodě

Poslední, 9.turnaj Ligy Vysočiny mládeže 2012-2013 hostil...

Celý článek

—————

Všechny články

—————