Soutěže družstev - sezóna 2019-20
A družstvo .. 2.liga "D"
Výsledkový servis na stránkách ŠSČR .. www.chess.cz/soutez/2420/
Žďár n. S. "A" .. sestava | FIDE | Nár. |
1. Večeřa Pavel .. kapitán | 2151 | 2114 |
2. Vašut Karel | 2143 | 2122 |
3. Bukáček Lubomír | 2124 | 2120 |
4. Fišar Josef | 2063 | 2070 |
5. Celý Jaroslav | 2024 | 2013 |
6. Siebenbürger Vlastimil ..zást.kap. | 1945 | 1974 |
7. Svoboda Ivo | 1949 | 1946 |
8. Sýkora Milan | 1895 | 1870 |
9. Hámorník Jozef | 2054 | - |
10. Pavliš Jaromír | 1880 | 1868 |
11. Hájek Radovan | 1902 | 1901 |
12. Bílek Roman | 1822 | 1864 |
13. Petr Luboš | 1822 | 1820 |
14. Kořínková Eva | 1797 | 1801 |
15. Obůrka Vladislav | 1790 | 1799 |
16. Straka Miloslav | 1712 | 1729 |
17. Vokoun Tomáš | 1637 | 1557 |
18. | ||
19. | ||
20. |
Kolo | Datum | Družstvo | Výsledek |
1. | 13.10.2019 | ŠK Lípa - Žďár A | 4,5 : 3,5 |
2. | 3.11.2019 | Žďár A - ŠK Vysoké Mýto | 1 : 7 |
3. | 17.11.2019 | TJ CHS Chotěboř - Žďár A | 5,5 : 2,5 |
4. | 1.12.2019 | Žďár A - Rapid Pardubice | 4,5 : 3,5 |
5. | 15.12.2019 | TJ ŠO Chrudim - Žďár A | 4,5 : 3,5 |
6. | 12.1.2020 | Žďár A - TJ Štefanydes Polička | 2,5 : 5,5 |
7. | 26.1.2020 | 2222 ŠK Polabiny C - Žďár A | 4,5 : 3,5 |
8. | 9.2.2020 | Žďár A - TJ Lanškroun | 5 : 3 |
9. | 23.2.2020 | TJ Slavia Hradec Králové - Žďár A | 4,5 : 3,5 |
10. | 27.6.2020 | ŠK 1921 Zábřeh - Žďár A | 4 : 4 |
11. | 28.6.2020 | Žďár A - Sněžka TJ Náchod | 4,5 : 3,5 |
—————
B družstvo .. Krajský přebor Vysočina
Žďár n. S. "B" .. sestava | FIDE | Nár. |
1. Celý Jaroslav | 2024 | 2013 |
2. Svoboda Ivo | 1949 | 1946 |
3. Sýkora Milan | 1895 | 1870 |
4. Kořínková Eva | 1797 | 1801 |
5. Vokoun Tomáš | 1637 | 1557 |
6. Petr Luboš .. kapitán | 1822 | 1820 |
7. Obůrka Vladislav | 1790 | 1799 |
8. Bukáček Lubomír | 1647 | 1626 |
9. Kulhánek Jaromír | - | 1672 |
10. Radvanovský Petr | - | 1655 |
11. Kříž Daniel | 1558 | 1577 |
12. Kodys Stanislav | 1617 | 1696 |
13. Petlach Zdeněk | 1778 | 1821 |
14. Nadrchal Petr | - | 1813 |
15. Straka Miloslav | 1712 | 1729 |
16. Fišar Josef | 1699 | 1691 |
17. Černý Stanislav | - | 1521 |
18. Zelenka Petr | 1396 | 1367 |
19. Kolátor Vojtěch | 1222 | 1339 |
20. Sem Petr | 1416 | 1375 |
Kolo | Datum | Družstvo | Výsledek |
1. | 20.10.2019 | Žďár B - Světlá n.S. A | 3 : 5 |
2. | 10.11.2019 | Velké Meziříčí - Žďár B | 2,5 : 5,5 |
3. | 24.11.2019 | Žďár B - Havlíčkův Brod A | 2,5 : 5,5 |
4. | 8.12.2019 | Žďár B - Gambit Jihlava A | 3,5 : 4,5 |
5. | 5.1.2020 | Spartak Pelhřimov A - Žďár B | 3,5 : 4,5 |
6. | 19.1.2020 | Žďár B - Náměšť n.Osl. | 0,5 : 7,5 |
7. | 2.2.2020 | Caissa Třebíč A - Žďár B | 5,5 : 2,5 |
8. | 16.2.2020 | Žďár B - Jiskra Humpolec A | 2,5 : 5,5 |
9. | 1.3.2020 | Gambit Jihlava B - Žďár B | 3,5 : 4,5 |
—————
C družstvo .. Krajská soutěž Vysočina
Reportáž z .kola ..
Žďár n. S. "C" .. sestava | Nár. ELO |
1. Kořínková Eva | 1801 |
2. Vokoun Tomáš | 1557 |
3. Kodys Stanislav | 1696 |
4. Fišar Josef | 1691 |
5. Pelikán Petr | 1593 |
6. Kulhánek Jaromír | 1672 |
7. Kuda Pavel .. kapitán | 1477 |
8. Černý Stanislav | 1521 |
9. Kříž Daniel | 1577 |
10. Smejkal Mojmír | 1604 |
11. Mička Josef | 1435 |
12. Zelenka Petr | 1367 |
13. Fousek Martin | 1439 |
14. Rosecký Patrik | 1399 |
15. Kolátor Vojtěch | 1339 |
16. Sem Petr | 1375 |
17. Velín Aleš |
1306
|
18. Zelenka Adam | 1185 |
19. Krob Jakub | 1343 |
20. Vinopal Vít | 1139 |
Kolo | Datum | Družstvo | Výsledek |
1. | 13.10.2019 | Žďár C - Světlá n.Sáz. B | 1 : 7 |
2. | 3.11.2019 | Spartak Pelhřimov B - Žďár C | 4,5 : 3,5 |
3. | 17.11.2019 | Žďár C - Havlíčkův Brod B | 2 : 6 |
4. | 1.12.2019 | Velká Bíteš - Žďár C | 6,5 : 1,5 |
5. | 15.12.2019 | Žďár C - Gambit Jihlava D | 4,5 : 3,5 |
6. | 12.1.2020 | Jiskra Humpolec B - Žďár C | 4 : 4 |
7. | 26.1.2020 | Žďár C - Caissa Třebíč B | 3,5 : 4,5 |
8. | 9.2.2020 | SŠK Cejle - Žďár C | 5,5 : 2,5 |
9. | 23.2.2020 | Žďár C - Gambit Jihlava C | 4 : 4 |
—————
D družstvo .. Regionální soutěž Vysočina
Žďár n. S. "D" .. sestava | Elo |
1. Zelenka Petr | 1367 |
2. Kolátor Vojtěch | 1339 |
3. Rosecký Patrik | 1399 |
4. Krob Jakub | 1343 |
5. Zelenka Adam | 1185 |
6. Fišar Josef st. .. kapitán | 1691 |
7. Mička Josef | 1435 |
8. Sem Petr | 1375 |
9. Velín Aleš | 1306 |
10. Vinopal Vít | 1139 |
11. Ležal Filip | 1021 |
12. Doležal Pavel | 1073 |
13. Zástěra Josef | 1074 |
14. | |
15. | |
16. | |
17. |
1.kolo ..
Kolo | Datum | Družstvo | Výsledek |
1. | 20.10.2019 | Caissa Třebíč C - Žďár D | 1 : 4 |
2. | 10.11.2019 | Náměšť n. Osl. B - Žďár D | 3 : 2 |
3. | 24.11.2019 | Žďár D - Sokol Jámy | 1 : 4 |
4. | 8.12.2019 | Sokol Oudoleň - Žďár D | 3,5 : 1,5 |
5. | 5.1.2020 | Žďár D - Bystřice n. P. | 2 : 3 |
6. | 19.1.2020 | Žďár D - Caissa Třebíč C | 1,5 : 3,5 |
7. | 2.2.2020 | Žďár D - Námešť n. Osl. | 2 : 3 |
8. | 16.2.2020 | Sokol Jámy - Žďár D | 5 : 0 |
9. | 1.3.2020 | Žďár D - Sokol Oudoleň | 1 : 4 |
10. | 22.3.2020 | Bystřice n. P. - Žďár D | zrušeno |
—————
Články
03.12.2023 12:26
Žďárský vánoční turnaj v bleskovém šachu .. 26.12.2023
Žďárský šachový oddíl ve spolupráci s KŠS Vysočina pořádá...
—————
21.06.2022 17:59
Filip Šorf .. 1.místo v Lanškrouně
V turnaji "Lanškrounská věž" v kategorii do 13 let...
—————
—————
25.10.2021 19:30
Šachový kroužek pro začátečníky ..
Za spolupráce Active Žďár n.S (dříve DDM) a šachového...
—————
—————